Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki egy fiúnak ha szőrtelenít...

Ciki egy fiúnak ha szőrteleníti a teljes felsőtestét?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon. Egy férfi ne meztelen csiga legyen, hanem férfias.
2014. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Az előzővel egyet értek, kivéve ha olyan erős szőrzete van az illetőnek, hogy össze téveszthető egy majommal.
2014. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
IGEN, az.... És most jön amit tapasztalok a 14 éves leányomnál... NEM az mert TE egy 1D tag, vagy esetleg Justin Bieber vagy... :D
2014. febr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzi jól magát, akkor nem ciki. Az a gáz ha valakinek az utasítására csinálja.
2014. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Mostanság nincs erre nagyon divat, hogy a yeti vagy a kopasz a menő.

Amondó vagyok, hogy mindenki döntse el neki mi tetszik és hogy érzi jól magát.


Én szőrtelenítem a felső testem, mert nekem nem tetszik a bunda. Mindig beleakadt az övcsatba, meg nyáron sokkal jobban izzadtam amíg nem szőrtelenítettem magam.


A hát és a hónalj szerintem alap(a dezodor is hatásosabb, ha közvetlenül a bőrre megy), a full kopasz felsőtest viszont tény, hogy nem mindenkinek áll jól. Én alapból sportos vagyok, 8.-os korom óta kockahasam van, viszont ha pocakos lennék, akkor valószínűleg jobban néznék ki szőrösen.


21/F

2020. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!