Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Garnier BB krémet lehet...

A Garnier BB krémet lehet használni 15 évesen?

Figyelt kérdés
Rajta van az ajánlott korosztály de nem tudok rajta eligazodni. -20-tól kezdődik. Akkor 20 éves kortöl lehet, vagy 20 év alattiaknak is?
2015. jan. 25. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet használni.

a 20 év amolyan kozmetikai marketing fogás :)

van 30+, 35+, stb.

mert a korral változik a bőr minősége, és más összetevőkre van elvileg szüksége.

pl. a 20+ inkább hidratál, az 50+ meg inkább erősen ránctalanító .... lenne, ha igaz lenne :)

mindenkinek az jó, ami használ, szóval tényleg csak marketing.


nyugodtan kenjed. igazság szerint amúgy inkább alapozó a bb krém, mint arckrém :) a nivea bb krémje finomabb illatú, én is sokáig garnier-t használtam, tök jó.

ha veszel bb krémet, próbáld ki ha lehet, 2 árnyalat van, de néha megtévesztő, a garnier-ből a sötétebb a normál, a világosabb pedig a falfehéreknek való,míg a niveából a sötétebbet én inkább négereknek ajánlanám, a világosabbat meg az átlag bőrszínűeknek.

2015. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. jan. 26. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet használni, de vannak ennél jobb BB-k is. Pl az egyik legjobb az Eveline 8in1 BB vagy Holika BB. Nekem a Garnier nagyon sárga... nem vagyok én májbeteg, szóval nekem nem jó. :D
2015. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!