Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alpecin sampont nők is használ...

Alpecin sampont nők is használhatnak? Esetleg nőnek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a nőgyógyász kifejezetten ezt ajánlotta (utána láttam a reklámot a tvben hogy férfiaknak :D) de én nem vettem meg, rá kerestem neten, de nem volt sok jó vélemény róla, feleslegsen meg nem akarok jó pár ezret kidobni.
2015. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfiak használhatnak akkor nők is... legfeljebb erősebb lesz az arcszőrzeted is tőle, mivel ha fejbőrön hat akkor a fejed többi részén is fog. De nagyobb az esély arra hogy semmiféle hatása nem lesz sehol.
2015. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
mer én meg nőivel mosok sokat, mer anya szokot ieneket venni
2015. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én január eleje óta használom ezt a sampont hetente 2x, a hajszeszt pedig minden reggel. + reggel és este 10-10 percig masszírozom a fejbőrömet.

Egyszerűen hihetetlen, hogy nekem, akinek eddig évek óta szinte marokszámara hullott a haja, max. 15-20 szál az, ami naponta kihullik! Annyira hihetetlen, hogy már nem hullik a hajam, úgy örülök neki!!! :)

A következő lépés az lesz, hogy növényi hajfestékre váltok, hátha a hajam azt is meghálálja! ;)

39/N

2015. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dúsabb lett tőle a hajad? Vagy vettél észre más változást a hajhulláson kívül?
2015. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagyis hogy nem hullik annyira a hajad, azon kívül *
2015. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szembetűnő a változás, mert most már szerencsére nem lehet annyira látni a fejbőrömet a homlokomnál, olyan szépen sűrűsödik befelé a hajam! :) ...persze, természetesen még viszonylag kicsik az új hajszálaim, de majd megnőnek...

Én csak ajánlani tudom.

2015. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lányok, akik el vagytok keseredve, hoyg hullik a hajatok.... Nekem 5 éve hullik és tényleg nem tudtok nekem olyat írni amit ne próbáltam volna ki, de ez a sampon... ennél jobbat még nem találtam... A hajam továbbra is hullik, de lényegesen kevesebb és ami van az is sokkal szebb, jobb minőségűbb... Csak ezt a sampont használom már lassan egy éve viszont múlthéten elfogyott és kénytelen voltam azt használni ami otthon volt több hétig... Hát hadd ne mondjam a változás azonnal jelentkezett, úgyhogy rohantam a boltba újra venni... Egyébként sosem voltam ragaszkodó típus, szerettem új dolgokat kipróbálni, de eddig csak ez hozta a kívánt eredményt. Az illata férfias az tény, de megéri, ha tényleg szép hajat szeretnél. Németországban a férfiak csak ilyennel mosnak hajat.

Én tényleg bátran ajánlom nőknek is... a bőrgyógyászom is ajánlotta :)

2015. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!