Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Hogyan tüntessek el...

SOS! Hogyan tüntessek el péntekre egy pattanást?

Figyelt kérdés
Amúgy is patis vagyok kicsit de most egy HATALMAS nőtt a szám fölé jobb oldalt hétfőn. Voltam szoliban kétszer mert szalagavató lesz pénteken gondoltam az majd leviszi. Hát nagyon nem, úgyhogy tegnap megprobaltam kinyomni úgy tűnt sikerült. És most reggelre konkrétan úgy begyulladt, hogy a felső ajkam jobb oldala lebiggyedt :'( segítsetek legyszi így nem keringőzhetek! 18/L

2015. jan. 28. 06:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia,ne csinálj vele semmit,csak rosszabb lenne.Esetleg alapozóval tudod eltüntetni.
2015. jan. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Moss gyakran arcot és hátha elhalványul
2015. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne csinálj vele semmit, ne nyomkodd. Ha van otthon ragtapaszod, éjszakára tapaszd le, reggelre kiszívja, esetleg bekenheted nappal ha otthon vagy Neogranormonnal vagy Bepathennel, az eltünteti a pirosságot. :)

Sok sikert! :)


22N

2015. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor fog elmúlni, ha kifakad. Szerintem is kend be és ragaszd le, az segít. Seb biztos marad majd utána, de szerintem azt könnyebb eltüntetni alapozóval meg púderrel, mert az már nem áll úgy ki.
2015. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
chain saw ;D
2015. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rakj rá paradicsomot
2015. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felőlem mostmár legyen ott csak húzódjon vissza a szám a helyére. Jézusom olyan vagyok mint egy béka!
2015. jan. 28. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
kamillát tegyél rá,lehúzza a gyulladást:)
2015. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi segített mert jegeltem is de szépen visszahuzodott a szám a helyere :) mostmar csak azt kell eltűrnöm hogy húzódik a kiszaradt bőr de asszem ezzel mar könnyebben elbírok. Köszönöm a segítséget!
2015. jan. 29. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!