Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mely a jobb? Balzsam, olaj,...

Mely a jobb? Balzsam, olaj, vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Most hajmosás után egy Isana balzsamot használok, utána saját keveréses olajat (ricinus, argán, jojoba) és hajvégápolót. Én ezt így soknak érzem, de nem tudom, hogy melyik érne többet. Szerintetek mivel járok jobban?

2015. jan. 28. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hát vagy balzsam vagy olaj ha vasalod a hajad akkor meg hajvégápoló pluszba

szerintem mind2 jó, de egyszerre ennyi mindent én nem "kennék" a hajamra mert elvileg a sampon-balzsamon kívül más nem kell mert nem tesz jót a hajnak

2015. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Figyelni kell, hogy a hajad hogyan reagál, ezekre. Ha szép, puha lesz és nem nehezedik el, akkor miért ne alkalmazhatnád így ezeket? Én sampon+balzsam után, hajszárítás előtt gliss kur hajsprayt használok, utána hajvégápoló olajt, mivel nagyon száraz a hajam.
2015. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mosás előtti olajos pakolást használok, majd szilikonmentes samponnal megmosom, és kész. Balzsamot már nem használok, mert az olaj bőven elég. 2 mosás között pedig én is saját keverésű hajvégápoló olajat használok. A hajam imádja, sokkal szebb tőle, mint mikor még balzsamoztam meg egyéb krémeket kentem rá.
2015. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!