Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testápolót ajánlanátok...

Milyen testápolót ajánlanátok nagyon száraz bőrre?

Figyelt kérdés

Nagyon száraz, és így telente viszket is baromira.

Inkább valami olcsóbb de jó megoldást kérek, szóval semmi nagy nevet, amiből egy köpetnyi 10 rugóba fáj, mivel alapjáraton undorodom minden ilyen kencétől, tehát hamarább fog megromlani a flakonban, minthogy a felét is elhasználnám. De alkalmanként kénytelen lennék magamra kenni valamit, mert már kezd elviselhetetlen lenni ez az állapot.



2015. jan. 28. 13:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Végül egy Dove testápolót vettem, mert ennem az illata volt elviselhető, bár a Neutrogena-n is gondolkodtam.


Olajok nálam nem játszanak, egyszer vettem babaolajat, na aztkb. a második alkalom után dobtam a kukába, meg egyszer kaptam striák elleni olajat, de az se ért meg több használatot.

2015. jan. 29. 15:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért?
2015. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mert undorító, ahogy folynak, és ragadnak.
2015. jan. 29. 17:33
 14/14 A kérdező kommentje:

Na az lett ahogy gondoltam, miután megvettem kb. 3 napig használtam, azóta csak áll a polcon.

Baromi kellemetlen, még másnap este is éreztem, hogy gyakorlatilag, mintha ragasztóval kentem volna be a testemet. Szörnyű. De hatásosnak tényleg hatásos, mert azóta se száradtam ki, szóval ilyen téren tényleg nem lehet rá panaszom :)

2015. febr. 24. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!