Nagyon száraz haj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már legalább félmillió ilyen kérdés van, de azok mint a száraz hajVÉGEKre irányulnak, nekem pedig alapjáraton ilyen kezelhetetlen, töredezett, szénaboglyaszerű a loboncom már a tövétől kezdve is, és eddig akármit próbáltam, nem használt. Azt már kitapasztaltam, melyik sampon-balzsam árt a legkevesebbet, viszont pakolásokból meg ilyen csodaszerekből nem jött be semmi, pedig mindegyiket legalább egy hónapig próbálgattam. Már egyszerűen fogalmam sincs, mi segíthetne, ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, és tud segíteni, azért nagyon hálás lennék:)
2015. jan. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Imperity Crystal serum argán olaj.Nekem csak ez vált be. 1400ft,fél évig elég.
2015. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen problémára nekem a kókuszolaj és a Kallos zöld keratinos pakolása vált be legjobban.
2015. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb hajápoló a 100%-os argán olaj, ha az sem segít akkor belül van a gond. Egészségesebben kell élni, több vizet inni.
2015. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kallos hajpakolás...keratin, tejes, banános, csokis...kiváló ár kiváló hatás, nekem a fodrászom ajánlotta és eddig a csokisat, most a banános van meg és megvagyok elégedve mind 2-vel :) Nagyon szép puhává, fényessé tették a hajamat és tényleg ajánlom :) 18/L
2015. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!