Hajviselet tippek?

Figyelt kérdés
Fenekemig ér a hajam és unom már mindig lófarokban és szétengedve hordani. Tudtok valamilyen jó tippeket? Linkkel, képekkel légyszi. Köszi..

2015. jan. 31. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú haj nagyon tetszik.

Szerintem ne vágd le. Mert ha nem tetszik akkor nem 1-2 hónap míg vissza nő.

Egyébként a legtöbb lány így hordja. Max néha fonatot tesznek a hajukba. Senki nem készít magának frizurát.

2015. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg hajviselési praktika van fenn neten, akár youtube videók között, akár képek, amik lépésenként megmutatják hogyan kell megcsinálni.

(Telefonról vagyok, most nincs kedvem linkeket keresgetni, ne haragudj, de hidd el nincsenek eldugva:) )

2015. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Levágni nem szeretném, és igen mindig nézegetek ilyen-olyan videókat,képeket, de még a hosszú hajúnak titulált frizurák is váll alá max. derékig érőnek vannak neten. Esetleg ha van valaki köztetek aki igazán hosszú hajú, és sokféle frizurát tud magának készíteni, akkor ha lehet privibe is küldhet képet a hajáról. Köszi eddig is a válaszokat!
2015. jan. 31. 12:03
 4/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
2015. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem ilyenekre gondoltam :D emósok kilőve :D
2015. jan. 31. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!