Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tűntethető el a narancsbőr?

Mivel tűntethető el a narancsbőr?

Figyelt kérdés

Már fél éve egészséges életmódot folytatok, sok vizet és zöld- valamint rooibos teát iszom, napi 1- 1,5 órát edzem, plusz még a munkahelyemre is gyalog járok, ami így 2x 20-25 perc. A narancsbőr a fenekemen és a hátsó combomon még mindig bírja a strapát:S Mit tegyek? Gondoltam arra, hogy megveszem a solidea cellulitisz elleni harisnyanadrágot, hogy edzés közben felvegyem hátha segít.Kipróbálta valaki? Vagy tud valaki valami másfajta módot ami hatásos?

22 éves vagyok.

(Ja és használom a garnier bőrfeszesítő testápólóját és az avon egyik szintén exra feszesítő testápolóját.)

Köszi a segítséget!


2010. febr. 9. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Garnier karcsúsító géljét használom, eltünteti a narancsbőrt. :-)
2010. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már el tűntette vagy csak az van ráírva?:) Mert nem mindegy sajnos, tapasztaltam. Ez az a zöld színű amit mostanában reklámoznak?

Köszi szépen a választ!

2010. febr. 9. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem házi recept használ: minden zuhanyzás után bekenem olívaolajjal, amibe szőlőlevél-kivonatot tettem (szl.kivonat: permetezetlen szőlőről szedett levelet alkoholba kell áztatni 2-3 hétig). Használat előtt jól össze kell rázni.

Csípőspaprika-kivonatot is lehet keverni hozzá, vagy olyan olajat, amibe néhány hétig áztattunk száraz cs.paprikát (olyat, amit fel szoktak fűzni). A paprika csíp kicsit, kipirosíthatja a bőrt (érdemes először kis felületen kipróbálni), de nagyon élénkíti a bőr anyagcseréjét.

Szőlőleveles fürdőt is lehet készíteni.

2010. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már eltüntette :D És nem zöld, ez citrom sárga. :)

Első válaszoló voltam.

2010. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"oliva intensive plus thermo active hot gél"

Leírtam az egész nevét, mert nem tudom milyen néven kell kérni. Fél literes kiszerelésben lehet kapni és csak 1000Ft. Régen állítólag az Ilcsi árulta. (de ebben nem vagyok biztos) Ezzel kenem, néha fóliázom is és mellé spinning. Használ, legalábbis Nekem néhány hét alatt látszik a változás.

2010. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is a sárgát használom, a Garniertől, de nem igazán használ:S Hátha majd pár hónapos használat után, már látszik. ezeket a házpatikákat pedig kipróbálom, jól hangzanak.

Utolsó: Ezt krémet hol lehet kapni?

Köszönöm szépen a válaszotokat!:)

2010. febr. 10. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szegeden pl. Szecsődibe. Ez így nem sokat mond...Olyan hely, ahol fodrászkellékeket, sminkcuccokat, kozmetikusoknak Ilcsi termékeket árulnak. Kérdezd meg a kozmetikusod, ő tudni fogja. Vagy egy masszőrt, neki is tudni kellene, mert fogyasztó masszázshoz is használják.
2010. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike szépen!
2010. febr. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!