Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethető el mihamarab...

Hogyan tüntethető el mihamarabb a narancsbőr combról, fenékről?

Figyelt kérdés

Házi praktikákra gondolok, krémeket és drága kezeléseket kérlek ne írjatok.

Milyen sport alkalmas rá , étkezés? Ez érdekelne.


Köszönöm.


2010. febr. 26. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok tempós séta vagy futás, napi 3-5 liter viz, kevés zsiradék fogyasztása, váltakozó - hideg-meleg - zuhanyozás (a hideggel kell befejezni) és sok-sok idö és türelem.
2010. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. Figyelj, 21 vagyok, mire 30 leszek és vége a fiatalságomnak, addig csak lemegy. =) =)
2010. febr. 26. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Au elsö vagyok: én már 50 felett vagyok, és ezzel kordában tudom magam tartani - természetesen nem úgy nézek ki, mint 20 év évesen, de azért elfogadható a kinézetem. A váltakozó zuhany nagon jó, különösen, ha olyan erösre tudod állitani a vizsugarat, hogy "égesse a börödet" (nem tudom, érthetö-e, hogy mire gondolok....)
2010. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én futással tüntettem el.. nyáron reggel és este is elmentem fél órát futni, és két hét alatt nyoma se volt sehol a narancsbőrömnek..
2010. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap kellett ezekkel amódszerekkel: heti 4x futottam 40-45 percet. És ittam naponta 2,5 -3 liter vizet.
2010. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Komolyan mondjátok? Én néhány oldalon azt olvastam, hogy reménytelen. Most többen is írjátok, ez remek, talán még enyhíthető. Köszönöm.

Akkor esti futások 4 km, és napi torna. Bízom bennetek, és holnaptól figyelek, írom milyen a hatás.


Legyen szép estétek!

2010. febr. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!