Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápoló termek Babor, Cliniqu...

Arcápoló termek Babor, Clinique vagy Este Lauder márkát valasszam?

Figyelt kérdés

Kozmetikusom babor,én magam clinique fun vagyok,a drogeriaban az este lauder tűnt megnyeronek.

Melyik markat valasszam a következő 10 évre arcápoláshoz ami megelőzi a ráncokat öregedést?



2015. febr. 1. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészséges táplálkozás, sok víz, sok antioxidáns amit gyümölcs/zöldségböl kaphatsz meg/szaunázás ami szépíti a bőrt.

Ezek után jöhetnek a krémek, de hüllye a kérdésed.

Egy gyártóval nem írsz alá szerződést hogy akkor 10 évig használod.

Estee laudert nem ajánlom,semmi pluszt nem ad csak egy nagy adag szilikont (daganatot okozz hosszútávon)és egy kis hidratálást meg illatot.

Clinique nagyon sok terméke többet árt mint használ, sokaknál pattanásokat okozz.

Babort nem ismerem.

Gigit nézd meg ugyancsak kozmetikás, L'ococcitane termékeket a magas shea vaj koncentrációs és a mandulás nagyon jó, Müller német natúr márkáit.

Clarinsnek vannak jó termékei még.

Amugy a ráncok azok genetika szóval...

De egy jó termékkel formában tarthatod magad :)

23 éves lány aki rendszeres használó

2015. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Este lauder nagyon jo minosegu kozmetikumokat gyart es szep az inci-je. Mindenkinek mas jon be, probald ki.

Fontos amiket az elottem szolo irt de, mint mar idosebb hasznalo ajanlom a cvitaminos kremet, hamlasztast glikolsavasat , retinolos kremet, fenyvedot mindenkeppem mert a nap nagyon sok rancert felelos. Az image arcapolasi termekeit nagyon szeretem de mindig azokat veszem mert eleg dragak, vannak olcsobb, jo termekek.

2021. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!