Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerlek segitenetek a hajammal...

Kerlek segitenetek a hajammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
4 eve probalom noveszteni a hajam. Vallig sikerult is megnoveszteni, aztan nem nott tovabb. Nem foglalkoztam vele addig, amig nem talalkoztam ismerosokkel, vagy lattam kepeket roluk kozossegi oldalon, hogy nekik a vallig ero hajuk 1-2 ev alatt mell ala erore novekedett. Akkor gondolkodtam, hogy valami nem stimmel. Elkezdtem olvasgatni ezzel kapcsolatban. Tavaly elott elmentem fodraszhoz es a toredezet hajvegeket levagattam (jo sokat) es abbahagytam a hajvasalo hasznalatat, vitamint szedtem, pakolas, olajok stb. A hajam nott mint a bolondgomba, egeszen a vallamig, aztan....ismet tores, megallas. Jo akkor gondoltam menjunk el megegyszer egy nagyobb vagasra (ismet a siras szelen, hogy mennyit kellett levagni), de most ket havonta meg pluszban elmentem 1-2 centit vagatni. Hajfestesnel is csak a tovet festetem. Ismet gyorsan megnott vallig. Azota eltelt kb fel ev es ugyanaz. Torott, sepruszeru veg es egyszeruen nem no tovabb. Nagyon el vagyok keseredve. Masnak ennyi ido alatt (kb 4-5 ev) derekig ero haja no, nekem pedig...:( Hajhosszabitast semmikepp nem szeretnek, mert akkor azthiszem meg jobban tonkretennem. Mit tanacsoltok?

2015. febr. 3. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy neked vállig érő hajad van.

Egyébként meg biztosan nőne azért tovább is.

Nem kell mindig levágatni. 3-4 havonta csak épp a végét. Így sose lesz olyan nagy rész, amit le kéne vágni.

Egyébként milyenre festeted? Nekem amikor szőkítve volt, akkor nagyon rossz volt a hajam. Amióta nem szőke, azóta sokkal selymesebb és nem törik annyira.

2015. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Sotetszoke a hajam es kicsit vilagosabbra festetem, tehat nem nagy az elteres.
2015. febr. 3. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az eltérés számít, de ha szőkítőt használsz, akkor roncsolja. Nekem is csak 1-2 árnyalattal volt világosabb, ráadásul csak melír, mégis tönkretette.
2015. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De csak a tovet festetem, es azt is 3-4 havonta, mert tenyleg nem nagy az elteres. Es amugy valoszinuleg az eslo valaszolonak igaza van, nem no tovabb, mert vallig iszonyat gyorsan megno, minden toredezes nelkul.
2015. febr. 3. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Már hallottam olyat, hogy a vállig érő haj azért törik, mert pont rálóg a vállra. Nem tudom, hogy ez igaz-e :)

De megpróbálhatod, hogy felkötve hordod a hajad, hogy ne piszkálja a vállad. Vagy összefonod. Hátha :)

2015. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a szőke hajfestés a gond, hiába csak tőfestésre jársz ... egy barátnőmnek amíg szőkére volt festve a haja,mindegy milyen árnyalatúra, ha csak melírozva is volt neki, nem nőtt meg váll alattira!


amint átfestették neki az eredetire elkezdett nőni ..

2015. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!