Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet használtok?

Milyen arckrémet használtok?

Figyelt kérdés
én 20 éves múltam, eddig szép puha volt az arcom, de mostanában nem olyan már. ugy gondolom, hogy kellene valamilyen krémet használnom, de tanácsalan vagyok. Nektek mi vált be?
2015. febr. 3. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

10 ezer az ara

2015. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit az előttem levő ajánlott, azt inkább száraz, dehidratált bőrre ajánlanám, zsíros bőrre nem biztos, hogy ideális választás.

Én egy olcsó kategóriás de nagyon jó krémet ajánlok - DM-ben kapható Balea MED _éjszakai_ arckrém. Nem csak éjszakára, hanem nappalinak is ezt használom (ugyanebből a nappali változat nekem nem annyira jött be), már a sokadik tubussal fogyasztom. Nagyon szép összetevőlistája, nem allergén, gyorsan beszívódik, tökéletesen hidratál, nem zsírosodik ki az amúgy zsírosodásra hajlamos bőröm és smink alá is hibátlan.

2015. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!