Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászom nagyon levágta a...

A fodrászom nagyon levágta a hajam és nem áll jól nekem. Milyen módszerrel nőne meg hamarabb?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, próbálkozhatsz haj- és körömnövekedést serkentő vitaminokkal, de igazi megoldást csak az idő jelent...


Ha a fazonján változtatnál, az nem lehetne jobb? Mármint elmenni egy másik fodrászhoz, elmondani a problémát, hátha ő kis igazítással ki tud hozni valami jobbat?

2015. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem..várom mig megnő..vasalással jó lenne csak akkor megtörne s még lekellene vágnii..az olyan vitaminokat amúgy gyógyszertárakban belehet szerezni?
2015. febr. 4. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, be lehet.
2015. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem ez csak pénzkidobás, inkább vegyél póthajat vagy csináltass hajhosszabbítást. az pont erre való
2015. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam éniis a műhajra:D
2015. febr. 5. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Ami totál pénzkidobás az a műhaj. Én is akartam magamnak mikor a fodrász szintén elcseszte és rövidre vágta, ráadásul semmi fazonja nem volt, de ma már örülök hogy nem tetettem fel. Kivártam és magától megnőtt gyönyörű hosszúra. Teljesen tönkre teszi a hajadat, akárki akármit mond, drága és ráadásul akármennyibe is kerül, akkor is látszik hogy póthaj és rohadt igénytelen, illetve gusztustalan hogy más haját hordod...
2015. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaaz...egyik barátnőm is műhajat vett éés a haj tiszta szürkee volt:))..és nagyon drágán vette..
2015. febr. 5. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os, nemtom miről beszélsz, csatos póthaj vagy hajhosszabítás.

A csatos póthaj látszik kicsit meg olcsóbb is.

A hajhosszabbítás ha profin van megcsinálva nem lehet észrevenni. Nyilván nem extrém hosszút kell.

Egyébként egyik se teszi tönkre a hajat, ez mese.

2015. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De észre lehet venni, hiába van profin megcsinálva, akkor is lehet látni magán a hajon hogy nem tiéd, valahogy nem úgy áll, mint a saját. Egyszerűen látszik, hogy mű és kész.
2015. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!