Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászom levágta a pajeszom...

A fodrászom levágta a pajeszom! Illetve az egyik oldalt levágta a másikon meghagyta-. - mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs alkalmam semmiképp visszamenni hozzá reklamálni...... normális?! Egyik oldalt nincs pajesz másikon meg szépen meg van igazítva. Röhejes micsinált és pénzt vett el a munkájáér

2014. nov. 26. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nos, ha nincs lehetőséged visszamenni hozzá, akkor nem sok értelme van hőbörögni. nem oldasz meg vele semmit. most vagy megigazítod magadnak, vagy megkérsz valakit, illetve végső esetben elmész egy másik fodrászhoz igazításra.
2014. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld levágni házilag egyformára, hogy legalább ne legyen olyan feltűnő
2014. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz visszmenni? sztem simán kikéne igazitania ingyen. hiszen elrontota.
2014. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elutazott külföldre. Nem hőbörgök, csak dühít a dolog..
2014. nov. 26. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék, miért nem ott jutott ez eszedbe helyben. Vagy távfodrász volt?
2014. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert megnéztem tükörbe de fel se tűnt ott
2014. nov. 26. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem told le otthon mindkettőt, majd visszanő, és egyforma lesz...

(Én is jöttem haza úgy fodrásztól, hogy felnyírtam utána magamnak a hajamat hátul, megszedtem a frufrumat és még át is festettem, meg kimostam a sok vackot, amit rányomott...csak azért nem volt pénzkidobás, mert hosszú hajból csináltattam rövidet...)

2014. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!