Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet a narancsbőrt...

Mivel lehet a narancsbőrt eltüntetni?

Figyelt kérdés

Sajnos kevés folyadékot iszom tudom,hogy többet kellene. 172 cm vagyok és 77-78 kg fogyni is szeretnék.Narancsbőr a combjaimon van és a fenekemen.

Milyen feladatokat csináljak hogy elmúljon és kb mennyi idő múlva latszik az eredmény?


2015. febr. 5. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 liter víz alap!Diétázz és sportolj nagyon sokat!
2015. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 3 dolog tüntette el a narancsbőrömet nyárra:

- teljesen száműztem a cukrokat az étrendemből, reggelire ettem csak szénhidrátot, de abból is teljes értékűt (tehát semmi nasi, semmi fehér cukor, liszt)

- minden este zuhanyzásnál pár perc forró-hideg váltózuhany a problémás részekre

-és persze a rendszeres testmozgás, nem szeretek futni, így én lépcsőzőgépet és biciklit használok kardiózáshoz, és hetente 4 alkalommal súlyzós edzés( narancsbőrre a váltottlábú, sétálós kitörések, a különbözö guggolások, a lábhajlító nagyon jó)

Sajnos tényleg nincs csoda, és kitartónak kell lenni, nekem ez a 3 dolog meghozta a várt eredményt, nagyjából 3 hónap után már látványos volt a változás!

2015. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És bocsánat, az előző voltam, ahogy az első válaszoló írta: napi 3 liter folyadék minimum. Én sem ittam soha annyit, így tudatosan tettem ellene: 1 literes flakonokba töltöttem ásványvizet egy pici citromlével és kitettem a lakásba mindenfele (kisbabával vagyok itthon) és akárhányszor megláttam ittam belőle, még ha nem is voltam szomjas.
2015. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!