Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy nap körülbelül hányszor...

Egy nap körülbelül hányszor fésülködjek, és mikor?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú hajad van, göndör-e, összefogod-e, hogy hordod, suliba jársz-e vagy munkába, kikkel találkozol egy nap, utazol-e metrón, teszel-e rá hajlakkot? Nem mondtál el semmit.

Én napi egyszer szoktam (derékig érő hajam van), hogyha fontos esemény van (állásinterjú, randi, fényképezkedés, buli stb), akkor természetes az előtt is szoktam.

2015. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor fésülködj amikor szükségesnek érzed. Én reggel és este szoktam.
2015. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Göndör és vállig ér a hajam.. Sulis vagyok,12-es. :)
2015. febr. 6. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha göndör hajad van akkor szárazon semmiképp ne fésüld, ha nem akarsz oroszlánsörényt. max reggel az ujjaiddal, hogy ne legyen annyira kócos. Nekem is göndör hajam van és csak hajmosás után vizesen szoktam fésülködni
2015. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Göndör hajat tényleg csak vizesen érdemes megfésülni, mert különben "áramrázott" sörény lesz belőle.


(Egyébként itt még mesterfodrász voltál: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2015. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!