Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen hajszínem?...

Hogy lehet ilyen hajszínem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régóta gondolkozom a hennán hajra, nagyon tetszenek a vörös árnyalatok. Olvasgattam is róla, de örülnék még egy kis segítségnek (leginkább azoktól, akik már hennázták a hajukat, értenek hozzá). Szóval most sötétszőke, világosbarna a hajam, de nagyon szeretnék egy bizonyos nyugodt vöröses árnyalatot... A Pocket coffee reklámban tetszett meg a haja a vörös, göndör hajú lánynak. Hogy érhetném el hennával azt az árnyalatot? El lehet? A hasznos válaszokat előre is köszönöm.

A reklám és pár kép a reklámból, hogy jobban értsétek:

https://www.youtube.com/watch?v=52Xs3ZkmZmQ

Egy kép (habár nem jó minőségűek a hajszínt figyeljétek):

[link]



2015. febr. 7. 13:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az is kérdés lenne, hogy hallotam, hogy a henna nem kopik. De akk nem lesz mindig más színű amikor befested újra?
2015. febr. 7. 13:39
 2/2 anonim ***** válasza:
A hennával való festés nem olyan, mint egy vegyi anyaggal. Tehát nem nagyon van olyan, hogy "én ilyet szeretnék, mit kenjek rá, hogy így legyen", mert mindenkinek más eredményt hoz a henna. Olvasgass a gugliban erről, és láthatod, hogy ahány ember, annyiféle módszer és szín... Neked magadnak kell rájönnöd, milyen anyag, mekkora időtartam szükséges a kívánt színhez, mert eleve a saját hajad állapota, színe fontos az eredményhez.
2015. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!