Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan szoliztok állóban?...

Ti hogyan szoliztok állóban? (Lányok)

Figyelt kérdés

Meztelenre vetkőztök, vagy bikiniben kényelmesebb nektek?:)

Nem jelent gondot ha ott marad a nyoma?:o

Szempillaspirál és szemöldökceruza maradhat fent szerintetek?



2015. febr. 9. 17:28
 1/10 anonim válasza:
Menj haza rèszeg vagy
2015. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?:)
2015. febr. 9. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Már miért szoliznék bikiniben mikor a kutya nem lát? Természetesen meztelenül, smink nélkül.
2015. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az többség még fekvőben is meztelen
2015. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi perverz van itt, megírom hogy meztelenül szolizok, erre egyből jönnek a privát üzik. Még hogy a férfiakat nem a farkuk irányítják...
2015. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, én is kaptam, holott fiú vagyok :P
2015. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én tangában mert a barátomnak tetszik,az kis fehér rész ami nem barnul...
2015. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meztelenül. Ami nagyobb kérdés, az a gép álló felülete. Ha van szőnyeg, ha nincs rakj be inkább a talpad alá egy papír törlőt, ha van a kabinban, de az se gáz, ha van egy szoli papucsod, olyan mint a pediseknek és a talpad alá rakod mikor belépsz. Több helyen láttam, hogy a lányok nem mossák le mindenki után a kapaszkodót, figyelj erre is.

Sminket soha nem hagyunk fel, sőt a parfümöt is lemossuk!

Remélem, tudtam segíteni!

2015. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha ennyire kíváncsi vagy elmondom neked hogy én régen szoliztam, most már nem sajnos egy durva leégés végett a napon tönkrement a bőröm és mondták is hogy felejtsem el a szolit egy életre. Most 22 éves vagyok.


Én amikor szoliztam mindig smink nélkül mentem, és ott meztelenre vetkőztem, mert engem zavart ha nyoma marad. Nálunk az udvaron van egy zárt rész ahová egyszerűen lehetetlen belátni, meg én amúgy is úgy lettem nevelve hogy ne szégyelljem a meztelenkedést mivel a szüleim akkor erősen nudisták voltak, sokszor jártunk még gyerekkoromba nudista strandokra meg ilyen programokra, engem ez az életmód egyáltalán nem zavart, nyáron bent a lakásban is szoktam meztelenkedni ha jó idő van még most télen is ha már sikerült 20-22 fokra felfűteni a lakást. Már nem otthon lakok hanem a barátomnál, gyakran meztelenkedek előtte, ő nem nagyon szeret így el lenni maximum az ágyban, de az más. Én mindig meztelenkedek amikor tehetem, régebben is amikor otthon voltam akkor nem jártam szolizni hanem kint az udvaron napoztam teljesen meztelenül, amikor bementem a házba valamiért mert a kertünkben csak egy 20 négyzetméteres rész volt így elkerítve, a szomszédok miatt leginkább mert anyáméknak többször szóltak hogy inkább ne mert félnek hogy a gyerekeikre rossz hatással lesz, de ott mindig meztelenül volt a család azon a részen volt ott pad, székek, napernyő, asztal stb... Én ot napoztam mindig meztelenül, egy egybe ruhát kaptam magamra ha kijöttem arról a részről, de volt már olyan hogy csak úgy meztelenül mászkáltam az egész udvaron meg volt hogy 18 éves voltam amikor apám felhívott telefonon hogy az udvarról álljak be a garázsba az autóval mert a céges autóval akar beállni é kell a hely, elég hosszú rész volt ott, nem mentem ki az utcára de úgy nem is volt kedvem felöltözni meg tudtam hogy amint kinyitom az ajtót úgy is rám olvad a ruhám, így beültem meztelen és beálltam a garázsba, mivel elég csend volt a környéken gondoltam úgy sem lát meg senki, hát a szomszéd srácnak okoztam ezzel egy 2 perces élményt ameddig láthatott mert épp a szúnyoghálót szerelte fel az erkélyükön az ablakra, majdnem le is borult szegény, másnap vigyorogva köszönt persze próbálta leplezni, én meg jópofát vágtam hozzá, főleg hogy akkor még szőke voltam, és tudtam hogy nagyon bejövök a srácnak :D


Egyébként nem vagyok ribi meg semmi én mindig visszafogottan öltözködöm mert engem a szüleim erre is neveltek hogy ha ruhát veszek fel akkor ne öltözzek túl lengén mint egy utca sarki, ha meg villantani akarok akkor inkább legyek meztelen egy olyan helyen ahol ez az elfogadott.

2015. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon releváns volt a "válaszod".
2015. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!