Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tetszik a melír a hajamban...

Nem tetszik a melír a hajamban, szeretném visszafesteni, segítettek?

Figyelt kérdés

Szóval voltam ma fodrásznál, tett a hajamba szőke melírt, . De valahogy túl sok lett, így inkább visszafesteném, majd barátnőm jön holnap segíteni benne.


Nekem eredeti szokott lenni a hajam, nem festem, ezért kissé tartok tőle, nincs is benne tapasztalatom. Ha befestetem barnára, biztos olyan lesz, vagy a túl sok szőkétől nem fog sikerülni?


És ha befestetem, akkor az egy idő után lekopik, vagy úgy marad?


Köszi a válaszokat lőre is ^_^


2015. febr. 10. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha befested barnára, akkor az alapszíned is sötétebb lesz. Már ha sötétbarnát vettél.. A szőke melírok biztos világosabbak lesznek, mint az alapszín, sőt idővel valamennyire kopni is fog róla a barna festék. Túl sokáig se hagyd rajta a festéket, mert az alapszíned nagyon sötét lesz.

Egyébként tényleg esélyes, hogy nem fogja majd tökéletesen be a szőkét. Az könnyen ledobhatja a ráfestett színt.

Nem vagyok fodrász, csak tapasztaltam ilyet.. Miért nem vársz kicsit a festéssel? Idővel a szőkéd lehet besárgulna (a pigmentek miatt) és lehet jobban megtartaná a barna festéket. JAVÍTSATOK KI, LEHET HÜLYESÉGET MONDTAM. :D Ezt csak tapasztaltam. Nekem is volt melírom,nem tetszett, egyből befestettem barnára, ledobta. Mikor később döntöttem befestés mellett akkor jobban megtartotta a barnát. Mindig fodrásszal festettem.

2015. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És a fekete befogná teljesen szerinted?
2015. febr. 11. 02:36
 3/6 anonim ***** válasza:
A szőkített részeket újra kell pigmentálni, másképp pár mosás után lekopik róla a festék. Mindegy milyen színnel fested. A fekete rosszabb, mert az szürkére kopik általában.
2015. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy bizonytalanságot érzek a kérdéseidben kérdező. Megbántad a szőke melírt, most meg feketén gondolkozol...

Inkább várj, aztán ha pár hét múlva sem bírsz megbarátkozni a szőkével, akkor fess rá valami SZÍNEZŐT inkább, és ne feketét! Ha az sem fog tetszeni, nagyon nehezen tudsz megszabadulni tőle, és az eredmény pedig könnyen lehet tönkrement haj. Ha nem tudod eldönteni, mi tetszene igazán, használj olyan programot, amivel ki tudod választani a frizurát és a színt magadnak.

2015. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uh, a feketét nagyon megbánnád. Ne értsd félre, nekem tetszik, de az is nagyon drasztikus lenne neked. Ráadásul igen, olyan lenne, ahogy írták. Hagyd úgy ahogy van, de legalábbis bízd fodrászra.
2015. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis sötétbarnára lett befestve, bár inkább fekete lett. Így már sokkal jobban érzem magam :-)
2015. febr. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!