Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna hajamba szőke melírcsí...

A barna hajamba szőke melírcsíkokat raktam, de nem tetszik. Ezért is akarom befestetni, de a fodrász szerint a hajam "ledobná" magáról a festéket (többi lent). Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

A világosbarna hajamban nagyon nem áll jól a szőke melír, ezért is akartam volna befestetni. Azt pedig már fent elmondtam, hogy a fodrász szerint, ha sötétbarnára akarnám festetni a hajamat, akkor nem fogná be a hajam, vagy nem is tudom, és a melírcsíkok pedig besárgulnának.. ez most tényleg így van? És ha igen, akkor mégis mit kezdjek vele..? Ha tudtam volna, hogy ilyen lesz az eredmény, akkor sosem melíroztatom be. :/

15/L



2014. dec. 5. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Befogná, de a szőke hamarabb ledobja a festéket.
2014. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!