Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Prodigy hajfestékkel...

Loreal Prodigy hajfestékkel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tetszenek a színei és vélemények érdekelnének hogy mennyire hasonló a kapott szín a dobozhoz képest , mennyire tartós.. A 4.15 jeges csoki árnyalatot néztem ki. :)

2015. febr. 11. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy rossz festék, drogériásak közül egész jó, a 4.15 egy mahagóni árnyalatú sötétbarna. Az hogy milyen lesz rajtad az alap hajszínedtől függ. Krémmánián mondjuk sokan nem szerették ahogy látom.

Nekem annyi gondom van vele hogy 2000 ft, amiért 60 ml-t kapsz, ami egy hosszú hajra kevés. Ennyi pénzért már 2 doboz professzionális hajfestéket kapsz a fodrászkellékesben. És azok sokkal jobbak.

2015. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap aztán vettem 2 dobozzal, de nem ezt a színt, hanem az 5.35-öt, néztem a skálán és a 4.15 sötét lett volna. Ma festem be, kíváncsi leszek a végeredményre. :) ja és lett rá 500ft kedvezményem.
2015. febr. 12. 05:31
 3/5 anonim válasza:
Én is az 5.35-öt néztem ki magamnak.Megírnàd,milyen lett a végeredmény?^^
2015. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet már nem aktuális Neked, de nekem túl vöröses lett :) most a 6.0val szemezek .. :D
2015. máj. 23. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Vöröses hajra bármit festesz az vöröses lesz.
2015. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!