Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok-Fiúk! Kinek milyen...

Lányok-Fiúk! Kinek milyen frizura jön be egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Nekem váll alá érő, barna hajam van és zöld szemem. Van vkinek vmilyen tippe frizuval kapcsolatosan?

Előre is köszi!



2015. febr. 14. 10:14
 1/5 anonim válasza:
Nekem fokozatosan van levágva és az nagyon feldobja
2015. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem is lépcsőzetes:D

Ez milyen: [link]

2015. febr. 14. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
A belinkelt haj nagyon szép ezen a képen. De sosem fog így állni neked, hacsak nem minden reggel megmosod, beszárítod, belakkozod, és utána egész nap maximum annyit mozogsz, amíg kimész mosdóba. Szóval nem reális frizura egy 12 éves kislánynak.
2015. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fog így állni, de arra gondoltam, hogy levágatom akkorára és megpróbálom úgy beszárítani.
2015. febr. 14. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, nyugodtan vágathatsz ilyet, ez kb. sima hosszú haj. Sokféle frizurát csinálhatsz belőle, összekötheted, feltűzheted stb. És ha néha beszárítod így, és megáll,akkor szerencsés vagy. :)
2015. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!