Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám helyrehozni a...

Hogyan tudnám helyrehozni a hajam? Száraz, töredezett

Figyelt kérdés
Sokat vasaltam mindig is, mostmár abbahagytam. Mikor jön helyre? Alapból erős, de durva szálú, száraz hajam van, töredezett hajvégekkel, 2hete be is festettem burgundi vörösre. Használok kókusz olajat, balzsamot, de egyszerűen nem nagyon használ. Ma vagy holnap a tojással próbálkozok. De azt hogy kell?Simán felkenem a hajamra és ennyi? Ki fog jönni a hajamból? Nem színezi el a hajam? Régebben a ricinust is próbáltam, de nem használt, kihullott tőle a hajam, több alkalommal is, ezért abbahagytam a használatát. Van még remény vagy sose jön helyre a hajam?
2015. febr. 14. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is többet ne vasald, inkább szárítsd be. A sampont ne használd az egész hajadon, csak a fejbőrödre kendd masszírozó mozdulatokkal. (Serkenti a vérkeringést a fejbőrben) Balzsamot hagyd rajta egy picit tovább de NE sokáig! Használj olajos hajpakolásokat, hajvégápolót. De vágass le a végéből előtte mert ugye ha már törik a hajad rendbehozni nem lehet csak megelőzni. A nedves haj érzékenyebb így ne törzsöld a törölközővel, hanem csak óvatosan csavard ki. Ne szárítsd a hajad nagy hőfokon!
2015. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló nagyon jókat ír. Annyival egészíteném ki, hogy ha tudod meleg ollóval vágasd vissza a végét fodrásszal. És használj argán olajat is. Hajpakolásba is és hajvégápolónak is. Jojoba- és mandula olajat is. A kókusz is jó. A tojásos pakolást egyébként én úgy tudom oliva olajjal összekeverve kell feltenni. És jó alaposan samponnal kiöblíteni. Lehet langyos vízzel vagy almaecetes vízzel is leöblíteni. (3 ek. almaecet plusz fél liter víz) Rendbe fog jönni a hajad csak kell egy kis idő hozzá. Ha teheted vegyél még joico-s hajpakolást is rá. Ami nem olcsó, de nagyon hatásos.
2015. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%-os Argán olajat használj, azt ki sem kell mosni és a legjobb hajápoló. Nekem a szétszőkített, full száraz hajamat hozta helyre. Persze első hogy a töredezett részt le kell vágatni.
2015. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!