Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZÁRAZ, TÖREDEZETT hajra...

SZÁRAZ, TÖREDEZETT hajra segítség? (lennt a többi)

Figyelt kérdés
Sziasztok..tudom rengeteg ilyen kérdés van dee szeretném bőven kifejteni az én hajamat...szóóvaaal...az van h 2 naponta szoktam hajat mosni ( nemtudnék hetente 1x-2x ), és úgy szoktam, hogy megmosom (baba samponnal) utána becsavaroma törülközőbe legalább 2percig rajta hagyom és leveszem (olyankor olyan a hajam mint valami oroszlánsörény de tényleg, mellesleg hosszú,egyenes hajam van) ... na és fogom a hajszárítót lehajtom a fejemet és úgy szárítom...amikor már megszárítottam (1 kicsit azért hagyom nedvesen) kifésülöm és megint 1 kicsit hajszárítozom...(persze a fejemet megint lehajolom mert úgy nem lesz "lenyalt" a hajam) és nagyon száraz lesz a hajam...de az EGÉSZ hajam mint valami szénakazal...és itt olvastam sook sook hajápolásos izét...találtam 1 ilyet és h ez jó-e? ( [link] ) gondoltam raknék bele még 1 kicsi olajat (nemtudom, melyik fajta a legjobb) és ezt, hogy kell használni? Mármint úgy rendesen ráöntöm a hajamra és belemasszírozom mint a sampont vagy a balzsamot? Szóval nem tudom:D Normális válaszokat pls:D...Előre is köszii..és főleg azokat kérdezem akik már jártak ilyen helyzetbe és szebb lett a hajuk...mindenféle tanácsot meghallgatok <3 :DD

2015. jan. 31. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami törött, annak olló, a többit ápolhatod. Olajból az olíva, a kókusz, az argán, a mandula, a jojoba is jó. A pakolást felkened a hajadra, zacskót húzol rá, betekered meleg törölközőbe, és hagyod hatni kb fél órát.
2015. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát rendesen masszírozzam bele és úgy húzzak rá 1 zacskót?
2015. jan. 31. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:

ha a sárga Johnson babasamponnal mosod akkor gyorsan veszel valami mást és azt meghagyod a padlóra. Olyan erős tisztószert tartalmaz ami nem való hajra, nekem teljesen tönkrette a hajam hozzád hasonlóan. Vegyél valami gyengédebb babasampont érdemes megnézni dm saját márkás termékei között és a müllerben.

Olajokat használsz, hajpakolást ami lehetőleg szilikon nélküli.

Olivaolaj, mandula olaj, argán olaj nagyon jó a hajra.

Tojással is keverheted, szép fényes lesz a hajad.

Ami meg törött azon csak az olló segíthet.

2015. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+ én a kezembe rakom az olajat és lágyan, aprólékosan eloszlatom a hajamon. ezt addig csinálom amég be nem olajoztam az egész fejem és a teljes hajam. az olajokat előzetesen egy tálban összekevered.
2015. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ezt elég hetente 1x csinálni? vagy csinálhatom minden hajmosás elött? ( mint írtam h 2 naponta mosok hajat) vagy nem ajánlatos?
2015. jan. 31. 23:59
 6/9 anonim ***** válasza:

minél gyakrabban használod annál hatásosabb és gyorsabban fog látszani az eredmény.

de érdemes 1-2 használat után elmenni fodrászhoz hogy levágja a töredezett részeket.

én használtam bő másfél hónapig és utána mentem fodrászhoz

kellemes meglepetés volt amikor távoztam, mert láthatóan jobb állapotban volt a hajam a rendszeres pakolásoktól és a vágás és az új frizura pedig csak erre ráerősített.

2015. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

+ turmixgéppel pépesített banánt is keverhetsz a pakolásodhoz. 1 alkalomra elég egy nagyobb banán jól pépesítve

ehhez jöhetnek az olajok és a tojás

hosszútávú használattal (heti 2x legalább) nagyon szép lesz a hajad

2015. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor vegyük át...az jó ha 2naponta megcsinálom ezt a tojás,olajos izét? + hetente 2x hozzárakom ezt a banános izét is...és jól belemasszírozoma hajamba ráhúzok 1 zacskot hagyom rajta 1 vagy fél órát..jól kimosom és utána baba samponnal megmosom?
2015. febr. 1. 23:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy egyik, vagy másik. És elég hetente egyszer is.
2015. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!