Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zuhanyzáskor használtok...

Zuhanyzáskor használtok szivacsot/fürdőpamacsot? Ezek nélkül is lehet megfelelően tisztálkodni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 13:33
 1/9 anonim válasza:
Hulye kerdes..persze h lehet,miert ne lehetne?
2015. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg nem leszünk elég tiszták, de amúgy szerintem sem fontos a szivacs vagy pamacs, csak nagyon sokan használják.
2015. febr. 15. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Gusztustalannak tartom, ezért nem használok ilyesmit. Ettől még tiszta vagyok, meg biztos az is, aki használ ilyesmit, ízlés és szokás dolga. :D
2015. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Használok szivacsot, mivel másképp nem jön le az elhalt hámréteg, meg a kosz nagy részét sem lehet kézzel lesikálni, hacsak nem dörgölöd magad hosszasan...
2015. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2.: Lehet, hogy hülye kérdés, de közben szoktad magad a kezddel úgy mosni, mintha pamacsot használnál, csak éppen anélkül? :P
2015. febr. 15. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

"a kosz nagy részét sem lehet kézzel lesikálni"

Hát én nem rudom, hol jársz te napközben, hogy estére olyan retkes leszel, hogy azt már célszerszámmal kell lesikálni, de az átlag ember az esti fürdést-zuhanyzást bőven meg tudja oldani mindenféle pamacsok és szivacsok nélkül. Jobbat mondok: a "koszos" munkát végző férfiak (festők, autószerelők, nyomdászok stb.) egyike sem használ ilyen ingyombingyom női vackokat, aztán mégsem járkálnak koszosan. Téged aztán rendesen meg lehet etetni a reklámok olcsó marketingszövegével...

2015. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt a hálós szivacsot használom (nem jut eszembe a neve), egyszerűen azért, mert úgy a kevés tusfürdő is rendesen habzik. Nyilván megoldanám anélkül is, de azzal gyorsabb, kényelmesebb.
2015. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:-)
2015. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező/válaszolók! Ha (igényes) pasik vagytok, töltsétek ki ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2015. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!