Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől olyan fehér és szép a...

Mitől olyan fehér és szép a foguk az afrikai négereknek, akik viskókban alszanak és se fürdőszoba semmi, lemennek a folyóhoz tisztálkodni, fogat se mosnak, mégis tökéletes a fogsoruk?

Figyelt kérdés
Dokumentum filmben láttam, szóval nem színészekről van szó és úgy irígylem őket, mert én meg akárhogy mosom a fogam, soha nem lesz olyan :/
2013. jan. 3. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:D


Próbáld ki, hogy sötétbarna csokival bekened az arcodat, és úgy mosolyogj a tükörbe. Sokkal fehérebbnek fog tűnni. (amúgy nem esznek annyi édességet, nem teáznak nem kávéznak).

2013. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Genetika.

Ahogy a rossz fogak is részben genetikailag adottak.

Persze benne van a fogápolási is, akinek olyan a fogazata, annak jobban kell figyelni, hogy ne romoljon még jobban.

A fehér fog is adottság.

2013. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, feltalálták a fogfehérítést 10-20.000 körül van.
2013. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó nem azzal van bajom, hogy nem egészen hófehérek a fogaim, csak azt nem értem nekik mitől az.


Amúgy köszönöm a válaszokat :)

2013. jan. 3. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt genetika, nekik az egész szervezetük sokkal strapabíróbb. Másrészt optikailag is fehérebbnek tűnik a bőrük színe miatt.
2013. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert nagyon sötét a bőrük, és szinte világít a foguk. Hidd el, nem feltétlenül fehérebbek mint az ittenieké, csak itt mivel a bőrszín is világos (már akinek), egybeolvad és nem tűnik annyira fehérnek, mert a bőr is az. Próbáld ki hogy körbekened a szád valami nagyon sötét cuccal, és utána hasonlítsd össze.
2013. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt genetika miatt, alapból fehérebbek a fogaik, másrészt nagyobb a kontraszt a bőrszín miatt.
2013. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyes törzsek valamilyen gyökeret rágcsálnak ami egyrészt tisztítja másrészt fehéríti a fogaikat, meg ugye a kontraszt!
2013. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól mondja.Én is láttam dokumentumfilmet,ők valami gyökérfajtával dörzsölik be a fogukat,ami ugyan olyan jól tisztítja a fogat mint a fogkrém. :)
2013. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 5. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!