Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom milyen frizura...

Nem tudom milyen frizura lenne nekem jó, ha elmegyek a fodrászhoz, szerintetek fog nekem ajánlani valami jó sérót?

Figyelt kérdés
általában rövid tüsi hajam van, de nem nézek ki vele valami jól, jelenleg hosszú hajam van de ez se valami jó, most mit tegyek? Legyen megint tüsi hajam? Ötletem sincs! 22f

2015. febr. 15. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem jó a rövid tüsi, akkor ne csináltass olyat!

Nem mindegyik fodrász töri magát azzal, hogy kitaláljon a vendégnek frizurát - sajnos!, de akkor olyanhoz kell menni, akiben megbízol és látod rajta, hogy tudja, mit csinál, főleg mert el is mondja a véleményét.

Ha beszélsz egy fodrásszal és nem érzed a törődést, állj fel a székből és köszönj el. Tudom, hogy macerás, meg nem mindenki meri ezt megtenni, de inkább, mint utána panaszkodni, hogy elrontották a hajadat...

2015. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hosszú valószínűleg jól áll, csak te nem veszed észre. Az ilyesmikre gondolok:


[link]


[link]


[link]


A hosszú haj a legtöbb férfinak jól áll. Sokaknak nagyon feltűnően javít a kinézetén.

2015. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a mai fodrászok semmi tartós frizurát nem tudnak csinálni. csak leszedik az embert 3-4-5 ezer ft-tal, aztán eltelik 4-5 óra és mindenkimegy a hajból. meg sem látszik rajta hogy fodrásznál volt. egyszer tegyél egy próbát a fodrásznál, de -szerintem neked is ilyen tapasztalatod lesz, ami nekem utána.
2015. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!