Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a hajladir? Menyire...

Mi az a hajladir? Menyire káros? És a feketébol képes kivilágositani, világos barnára?

Figyelt kérdés
A szalonba erontoták a hajam barna hejet fekete letem, sajnos egyátalán nem ál jo... menyibe kerulne a hajladirozás? Vagy esetleg lene valami más megoldás kivilágositani házilag nem nagyon drágán

2015. febr. 16. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a hajad rontották el, de az oktatásod is. Sajnos.
2015. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a hajradír? Mennyire káros? És* a feketét képes kivilágosítani világosbarnára?

A szalonban elrontották a hajam, barna helyett fekete lettem, sajnos egyáltalán nem áll jól. Mennyibe kerülne a hajradírozás? Vagy esetleg lenne valami más megoldás kivilágosítani házilag, nem nagyon drágán?


Vesd össze, hogy hány helyesírási hibát vétettél.

Tényleg fekete lett a hajad? Elképzelhető, hogy sötétbarna, az sokszor hat feketének, de mégis sokkal könnyebb megszabadulni tőle. Ha tényleg fekete, az neccesebb, szerintem otthon felesleges nekiállnod, nagy az esélye, hogy elrontod az egészet, és még több pénzt kell otthagynod a fodrászatban, mintha eleve odamennél, hogy kezdjenek vele valamit. A szalonban nem szóltál, hogy nem ilyen eredményt akartál? Nem tudom, ha az én hajamat cs.sznék el ennyire, biztosan követeltem volna, hogy javítsák ki.

2015. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem értheto hogy nem irok helyesen mivel Ukrajnában lakom és ukrán gimnáziumba járok csak a nagyszüleim magyarok, és montam hogy nem ijet kértem de nagyon nem érdekelte öket és fekete lett és nem barna
2015. febr. 16. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem magyar az anyanyelved, akkor érthető, hogy nem tudsz helyesen írni, de ezt mi honnan tudhattuk volna?

De ugye nem fizettél a szalonban? De még mindig nincs késő, menj vissza, és követeld ki, hogy javítsák ki. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy szóltál, hogy nem ilyet akartál és nem érdekelte őket. Mi volt a reakciójuk?

2015. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
És Ukrajnában, a jelen politikai helyzetben, neked komolyan a hajszíned meg a "hajladir" a legnagyobb problémád? És miért egy magyar nyelvű fórumon töltöd az idődet, ha ennyire töröd ezt a nyelvet? Bűzlik a magyarázatod, de nagyon. Egyszerűen csak félanalfabéta vagy.
2015. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel még nem vagyok 18 nem szolhatok bele a politikába, és ugyan ugy tisztelem a magyar nyelvet és országot mint Ukrajnát!
2015. febr. 16. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha barna volt a festék, pár mosás után ki fog fakulni a fekete hajad és barna lesz.
2015. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hajradír elég drága, egy doboz kb. 4 ezer forint, a szőkítőporos világosítást nagyon nem ajánlom otthonra. Maradnak a házi praktikák, amik koptatják a festéket a hajról. Ilyen pl. szinte minden korpásodásra való sampon, valamint a c vitamin por samponba keverve.
2015. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Patikában kapsz c-vitamin port (más néven aszkorbinsav), abból keverj egy kevés korpás hajra való samponba és kend fel a nedves hajadra, majd mosd le 40 perc után. Ha kell másnap is ismételd meg és egyre világosabb lesz a hajad.
2015. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!