Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vilagos szoke a hajam. Akkor...

Vilagos szoke a hajam. Akkor is nagyon karos a szoke festek ha erre sotetebb szoket festek?

Figyelt kérdés
unom mar ezta vilagos szint, gyongyszoket vagy hamvasszoket szeretnek....nagyon megroncsolja?
2013. aug. 21. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan hajfestékek,színezők vannak már,amelyek nem roncsolják a hajat,használj rendszeresen balzsamot is.30 éve festem magam rendszeresen a hajamat szőkére,nem roncsolt,egészséges.Pedig a végét nagyobb időközönként vágom csak.
2013. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha félsz attól hogy rontod a hajad minőségét akkor olvasd el ezt; [link] ........vagy néz még utána a neten . Sok sikert.
2013. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én befestettem a szőke hajamat, amivel azelőtt soha semmi problémám nem volt. először vörösre, majd fodrász festette vissza fokozatosan szőkére, nem szívta ki. utána kb. fél évig festettem hamvasszőkére és letört az egyik oldalon pár nap alatt 5 centi. úgyhogy személyes tapasztalatom alapján nem javasolnám :)

de nem csak a hajad színétől függ, ahány ember annyi haj.

2013. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!