Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából szőke haj...

Sötétbarnából szőke haj lehet? Mennyire roncsolná a festék a hajam?

Figyelt kérdés
Egészséges, erős szálú, hosszú barna hajam van, de félek hogy ha szőkítve lenne letörne a vége:( Már nagyon unom ezt a színt.. Fodrásszal csináltatnám, de mindenfélét hallani(van akinek alig lett baja, másnak meg letört több centi) és nem merek belevágni.Tapasztalatok?:)
2015. febr. 16. 20:52
 1/4 divatguru ***** válasza:
Szia!Szerintem ha tetszik miért ne? :) Hogy ne töredezzen a hajad használj hajolajat,ezt bármelyik drogériában be tudsz szerezni,olcsóbban és drágábban is.Ez a pénzkerettől függ. :) Ha pedig fodrásszal csináltatnád a hajad akkor semmi baj nem lehet ha a fodrász ügyes és tapasztalt. :)
2015. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőke vagyok én is, sötétbarnából, már 10+ éve. A hajam persze szárazabb lett, nincs puha tapintása mint régen és könnyen töredezik. De nekem még így is megérte, mert a hullafehér bőrömhöz és kék szememhez a sötétbarna rettenetesen állt. A szőke tökéletes, még akkor is ha nem teljesen egészséges. Amit a legjobban utálok hogy a lenövés hamar meglátszik, 3 hetente legalább újra kell festeni mindig.
2015. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem megpróbálom majd tavasz-nyár felé aztán meglátom beválik e :)
2015. febr. 17. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy fodrász barátom azt mondta, hogy ilyenkor fel szokta tenni a kérdést a vendégnek, hogy mi neki a fontosabb? Hogy most rögtön szőke legyen, de akkor sprőd és fénytelen lesz a haja vagy fokozatosan világosítja neki több hónap alatt, kevésbé károsítva. Ha egyik napról a másikra akarsz szőke lenni, akkor nagyon meg fogja viselni a hajad és nem lesz szép az állaga.
2015. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!