Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajvégek, mi a...

Töredezett hajvégek, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon vasaltam a hajam, és meglett az eredménye, ezért elhatároztam, hogy leteszek róla.

Voltam fodrásznál, levágattam egy hónapja az eltöredezett végeket.

Azóta 2x vasaltam összesen, és többet nem is akarom, ennek ellenére most szétvan törve megint az összes hajvégem(használtam hővédőt, és vigyáztam is rá amennyire lehet, a legalacsonyabb fokozaton vasaltam).

Iszonyatosan idegesít, mert még pont, hogy egy hónap telt el, és nemis nőtt meg a kívánt hosszra, most mégis eltört megint...ilyenkor menjek el megint? Vagy várjak még 2 hónapot? A fodrászom azt mondta, három havonta célszerű járnom, de ez most eléggé lehervasztott, hogy az összes hajvégem szét van törve..


2015. febr. 16. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz hogy agyon van törve a hajvéged. majd valamikor rendbe jön... havonta vágass belőle 2 centit!
2015. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vasalástól nem csak a hajvéged ment tönkre, hanem az egész hajszál. Hiába vágod le az alját, mindig látszani fog a töredezettség. Ez addig így lesz, amíg le nem nő a károsodott rész.
2015. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hajvasalót teljesen el kell felejteni ha szép hajat akarsz. Ha néha vasalod akkor is tönkremegy a hajad. A szétégetett résznek teljesen le kell nőni, utána lesz egészséges szép hajad. De ne vasald, a hővédők nagy rész semmit nem ér egyébként sem.

Vágatni a hajat akkor kell ha töredezett, mindegy mennyi idő telik el. Egyszerűbb lehet ha veszel egy fodrász ollót és levágod a törött részeket mindig magadnak.

2015. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!