Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Megöl a kiváncsiság!...

Segítség! Megöl a kiváncsiság! Szőkitő spray használata?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem szőkitő sprayt ( balea ) tegnap befujtam a hajam de nem történt semmi persze tudom elsőre még nem jo! Szerintetek ma is fújhatok rá?? Vagy azzal tönkre teszem a hajam? Minnél hamarabb szeretnék sötétbarnábol világosbarnát csinálni!

2015. febr. 17. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont szőkítősprayvel?

Sötétbarna hajból max vöröses barnát csinál soksok használat után. És kiszárítja, töredezni fog a hajad. Miért nem mész inkább fodrászhoz?

2015. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szőkítőspray hidrogén-peroxidot tartalmaz, ami a haj pigmentjeit lebontja.

Persze ettől nem lesz szép szőke, hanem sárgás, mert ez csak egy napszítta hatást ad a hajnak. A folyamat amúgy sem megy hamar végbe, viszont szerintem nem éppen kímélő, hiszen állandóan a hajon van és ott "dolgozik" a vegyszer.

2015. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!