Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére mit fessek, hogy...

Szőkére mit fessek, hogy barna legyen?

Figyelt kérdés
Bocsánat, tudom, hogy sok ilyen kérdés van már de sehol nem kaptam igazi választ...Szóval, az van, a töve szőke mert kiszedtem a festéket a hajamból szőkítőporral de össze kentem vele a lenövést is így az kiszedte az eredeti világos barna hajamat, és mivel most befestettem világos szőkével a hajam, hogy barna legyek, a lenövés szőke lett a hajam többi része pedig barna. Az a kérdésem, hogy mivel kell befestenem a lenövést, tehát a szőke részt ahhoz, hogy az barna legyen? Milyen legyen a festék számozása, illetve árnyalata? Nagyon köszönöm!

2015. febr. 18. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fodrászhoz kellene menned. Ezzel az otthoni mókával szét fogod égetni az egész hajad, és hamarosan nem lesz ilyen gondod, mert le kell vágni rövidre.
2015. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez már a móka vége, és egyébként tökéletesen csináltam mindent, csak a lenövést kentem össze szőkével. :) Már mást nem kell vele csinálnom, csak a lenövést barnává varázsolnom, egyébként a hajamnak semmi baja :) De azért köszi a tanácsot :)
2015. febr. 18. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőkével festetted be a hajad, hogy barna legyél? Milyen volt előtte? És hogy lett a szőkétől barna?
2015. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen :) Fekete voltam előzőleg. Color b4-gyel szedtem ki a feketét amiből aztán vörös lettem. Vártam 1 hetet mert a használati utasítás szerint visszasötétedhet a haj ha azonnal befested ezért vártam én is. Egy hét elteltével befestettem szőkére mert mindenki szerint ha barnával festeném be a vöröset visszasötétedne, ezért kell mindig 1-2 árnyalattal világosabbal festeni. Mivel nagyon sokáig voltam fekete így világos szőkével festettem be, biztos ami biztos, és voálá(vagy mi :D ) barna lettem. :)
2015. febr. 18. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csináltad tökéletesen, de mindegy, nem számít már. Most annyit tehetsz hogy elmész a fodrászhoz, mivel a töveket vissza kell pigmentálni, hogy barna legyen, és a hajad többi részét meg semmiképp nem szabad festeni mert akkor újra fekete lennél.
2015. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért nem csináltam tökéletesen? :) Oké, a szőke hibát leszámítva..De ahhoz képest, h milyen régóta voltam fekete és rövid idő alatt szép barna lettem, nem is tudom, szerintem jó teljesítmény..:)
2015. febr. 18. 22:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez volt a legkíméletesebb módszer amit alkalmazni tudtam, hogy megszabaduljak a feketétől :) A fodrász rengeteg pénz a leszívatás meg tönkreteszi a hajat, nem akartam kockáztatni. Így legalább már hagyhatom lenőni a barnát és többé már nem kell festenem :) És hozzáteszem a hajam semmit nem roncsolódott, ugyanolyan mint eddig volt, teljesen rendben van. :)
2015. febr. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!