Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb egy tartós hajegyenesités...

Kb egy tartós hajegyenesités mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Ugy tervezem hogy énis ki probálom.Csak nem tudom hogy mennyibe kerül,mert elkezdtem gyűjteni a pénzt és szeretnék benne biztos lenne. :)

Aki tud segiteni,választ adni,annak igazán hálás lennék:)


2015. febr. 19. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 39ezer a tartós, ez tart kb 3 hónapig... van valami másik fajta is ami 19ezer, de sok értelme nyilván egyiknek sincs ha ilyen drága és alig tart hetekig-hónapokig.
2015. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sokféle hajegyenesítés létezik már de én a brasil cacaut ajánlom mert ez nem roncsolja a hajadat ezt grammban szokták kiszámolni mivel kb 100 ezer egy ilyen anyag elég drága is nekem mikor hosszú hátközépig érő hajam volt akkor volt 20 ezer de ez attól függ mennyi kell a hajadra az anyagból olyan helyre menj ahol előtted mérlegen mérik így tuti nem vernk át!! egyébként nagyon jó én már3 szor csináltattam először kb 1 évig nem is vasaltam a hajm mondjuk nekem nem göndör
2015. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!