Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos hajjal mi a tapasztalat...

Csatos hajjal mi a tapasztalatotok? (ar, kitol lehet beszerezni, konnyu-e felrakni, mennyit hordjatok, melyik haj a legjobb, mennyi ideig lehet hazsnalni, mivel apoljatok)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam hogy vettem 3 db treszcsatot,meg futura hajat és összevarrtam a sorokat videó alapján arra pedig a csatokat.Fél éve megvan már(és ugye a rendes póthaj 5o.e-ekbe kerül ez nekem összvissz 6e. volt és tovább is van fent úgyhogy bőven megéri) és még mindig nagyon szép,mindenki azt hiszi hogy a sajátom,mindennap hordom csak este veszem ki és betudom tenni minden reggel segitség nélkül,és ugyanazzal ápolom mint a saját hajam(sampon,hővédő krém,hajvégápoló szérum).Bár most szeretnék hosszabbat úgyhogy szerintem lecserélem(:
2010. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első!


Megtudod mondani hol vetted, és pontosan milyen fajta?

Emailemre is tudod küldeni! köszönöm

2010. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm a vaterán vagy a teszveszen rendelt. Nem használt hajak, újak. Egészséges is, és 15 ezer forint volt a csatokkal együtt. Minimum 12 hajköteg vagy nem tudom hogy hívják van a csomagban. Most kb derékig ér a haja, nagyon természetesnek tűnik. Lehet a hajat göndöríteni, egyenesíteni. Lehet hullámosat is rendelni. Sokféle színben. Összefogva viszont egy kicsit látszanak a csatok.
2010. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vettem meg! csak tajekozodni szretnek!

Ugy hallottam az europai haj a legjobb!

2010. febr. 14. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
európai hajba mindenképp európai hajat kell rakatni, mert ha indiait stb. rakatsz a hajad nem fogja bírni, és akár ki is hullhat!
2010. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miert hullana ki az indiai hajtol?
2010. febr. 16. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:

1-2 hónapja én is akartam póthajat, ezért 1 oldalon írtam egy fodrász csajnak, és beszéltem a saját fodrászommal, és ők mondták,hogy a fejbőr nem tudja elviselni,hogy más típusú haj van 'rajta' mivel az indiai hajak sokkal erősebb szálúak stb. mint az európai hajak. Sokkal idegenebbennek mint a mi hajunk.

Meg az európai haj a legjobb minőségű póthaj...

2010. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez csak csatos haj ettol is kihullhat?
2010. febr. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!