Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag készített arcpakolás...

Házilag készített arcpakolás természetes anyagokból?

Figyelt kérdés

Ma úgy döntöttem, hogy kipróbálom a házilag készített krémeket, arcpakolásokat.


Ötleteket várok. :) Legyen az saját kitalált kence, vagy internetes oldalon talált jól bevállt krémek.

(Csokimaszk, mézes, avokádós...stb.)


Tapasztaltak írjanak, mi vállt be, s mire használtad!

Bohóckodók kíméljenek.

(Tudom, tudom google a barátom... Gyűjtöttem is néhány cikket.)



2015. febr. 21. 12:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Mézes-tejes fürdővíz hasznos a bőrnek?

Van itt olyan aki ezt kipróbálta? Mennyiszer ajánlatos hetente?

Illóolajos fürdő vagy inkább szárított gyógynövény jobb?


Olívaolajas kézápolas is jó heti 1x?

Esetleg baba-olaj? :)


Nem élek nagy lábon, de szeretnék többet foglalkozni a bőrömmel én magam.

Kozmetikushoz nem járok.

(Tini koromban jártam, de sokszor piros arccal mentem haza s napokig tartott. Kozmetikust kerülném. Drágállom is 3.000-5.000Ft-okért.)


Köszönöm, ha megosztod tapasztalataidat. :) ;)

2015. febr. 21. 12:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Az olívaolaj nagyon jó bőrnek és hajnak egyaránt, nyilván olyan az illata is, de ha nem bánod, használd nyugodtan. Aztán, mézből és túróból készült arcpakolás egyszerre hámlaszt és táplál. Vagy ha a lefőzött kávézaccot kiszárítod és belekevered tusfürdőbe, az meg aztán tényleg jó bőrradír. A sör állítólag jó a hajnak, csak erős a szaga, azt még nem próbáltam.

Egyébként lehet vásárolni készítőktől naturszappanokat, érdemes kipróbálni. :)

2015. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!