Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elektromos állandóan a hajam,...

Elektromos állandóan a hajam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Próbáltam sokfajta fésűt, most Tangle teezer van, de attól is ugyanúgy elektromos. Szoktam vasalni, de hajszárításkor is állandóan száll mindenfele. Hajlakkot is próbáltam használni, de az se jó. Valami még esetleg? Hallottam vaddisznósörtés fésűről, az jó? Hol és mennyiért lehet ilyet venni?
2015. febr. 21. 16:05
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt régebben a bajom:D de a víz segített egy kicsit kellet a hajra tenni és kész is :p
2015. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, sampont kéne váltanod, mert nekem egyszer konkrétan egy fajta Schauma okozta. Mikor elkezdtem azzal mosni, utána nagyon feltöltődött a hajam mindig, míg abba nem hagytam a használatát.
2015. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj hajolajat meg mosásnál balzsamot.
2015. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!