Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy önbizalomhiány? Mit kéne...

Nagy önbizalomhiány? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és egyszeruen kimondom még soha nem volt intim gyantám. Mindenképpen el szeretnék menni mert zavar. Epilátor borotva krém kilove csak gyantazok. Anyunak is szegyenlem elmondani hogy intimgyanta is kéne. Meg nem merek levetkozni aa kozmetikus elott hogy dzsumbj van odalent. Hogy tudnam legyozni ezt a félelmem? Köszi a válaszokat!:)
2015. febr. 21. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy, vegyél gyantát és csináld meg magadnak. Anyuval meg nem értem miért kéne ezt megbeszélni. Elmész a kozmetikushoz vagy magadnak megcsinálod... anyud szerintem nem támogatna ebben, mert semmi értelme 15 évesen az intim gyantának.
2015. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél magadnak :) utana mar ha el akarsz menni kozmetikaba akk nem lesz olyan "nagy" dolog lent
2015. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék ilyennel kozmetikushoz... Csináld magadnak, nem bonyolult a dolog. 850 Ft a Rossmannban egy flakon meleggyanta és mellé 20 lehúzócsík, így szettben árulják.

Kicsit megnyírod a dzsumbujt, hogy kb. 1 centis legyen és nekiállsz. A lehúzócsíkokat vágd ketté hosszában és keresztben is, így egyszerűbb letépni és mivel kis részt szedsz le egyszerre, nem olyan fájdalmas.

2015. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen még nem kellene gyantáznod... oké, hogy borotválni nem akarod, de le lehet nyírni rövidre és máris nem olyan zavaró... hajvágó csak van otthon, vagy ha más nem, hát olló.
2015. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket csak az a gond hogy probaltam már nem is egyszer és nem sikerült. Én amúgy gyantáztatok làbat kezet de ez kicsit barátságtalan még. Hogy tudnám legyozni ezt a félelmet? Le kell Benin a bugyit egyeltalan?
2015. febr. 21. 21:59
 6/6 anonim válasza:
elég nehéz lenne bugyin keresztül legyantázni a nunidat. hát ez megmosolyogtatott. ha nem megy otthon és már csak a kozmetikus maradt. hát vágj bele. nem hiszem hogy annyira kínos lenne a dolog. "mindenkinek van"..
2015. febr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!