Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most fessem a hajam sötét...

Most fessem a hajam sötét szőkére és később újra szívatni világosra, vagy hagyjam lenőni, és utána? Melyik károsítja jobban?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötét szőke hajam van, de most platina szőke színű. Próbálom kicsit regenerálni, és júniusig nem szeretném festeni, viszont a világos szőkén a sötétszőke lenövés nagyon csúnya. Nem tudom hogy várjak addig a festéssel, vagy ejtsek meg most egy sötét szőke festést, és majd júniusban megy világos szőke, ez nem roncsolja jobban mintha hagynám lenőni és utána csak a tövét festem?

2015. febr. 23. 13:59
 1/4 anonim válasza:
a szívatás eléggé roncsolja a hajat.egyszerűbb ha befested és akkor egy ideig nem kell hozzá nyúlnod.és használ rá rendszeresen balzsamot
2015. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, a balzsam az alapvető dolog^^
2015. febr. 25. 05:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad tönkremennie, ha megfelelően van szőkítve és utána színezve.

Ha mindenképpen platinaszőke akarsz maradni, akkor ne fesd sötétebbre, ha úgyis le akarod szívatni ezt a hajadról. Jobb, ha csak a natúr haj van előszőkítve.

2015. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm szépen a választ. végül is emellett döntöttem hogy marad szőke .d
2015. máj. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!