Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb hány alkalom szolizás után...

Kb hány alkalom szolizás után lesz láthatóan barnább a bőröm?

Figyelt kérdés
Eddig 2szer voltam, a lábam ás a hasamon észrevettem h barnább, de az arcomon nem, pedig ott lenne igazán fontos.
2015. febr. 23. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen a bőrszíned? Világosabb vagy alapból kicsit sötétebb? Hány percekre mentél?Állóba vagy fekvőbe? Használtál szolikrémet?


Amúgy ez is minden embernél eltérő- na meg szolitól-. Nyáron is vannak olyan emberek akik kétszer kifeküdnek napozni és már majdnem csokik,velük ellentétben pedig ott vannak azok akik ha egész nyáron a napon heverésznének se látszódna meg rajtuk.


Nekem már olyan 3.alkalom után látszódott meg a szoli, onnantól pedig elég gyorsan lett is szép színem. Heti kétszer jártam 12 perce az elején,állóba.


A jó szoli pedig egyenletesen barnít nem foltokban.

2015. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fokozatosan kell emelni a szolizási időt és krémet mindig használj sokat számít szerintem egy 10 alkalmas bérletet,ha lejársz egész jó színed lesz. ja és rendszeresen járj,ha havonta mész 2 szer semmit sem ér heti 2 szer vagy elején 3 szor is mehetsz aztán elég egy héten 1szer ha szép barna lettél.
2015. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!