Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy hatalmas pattanás az...

Van egy hatalmas pattanás az arcomon. Szombatra el kell tűnnie. Kinyomjam, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bal arccsontomnál egy brutálisan hatalmas pattanás nő, de mintha mélyebben lenne a bőr alatt, nem a felszínén. Szombatra ennek el kéne tűnnie, tényleg nagyon fontos... Szerintetek akkor járok jobban, ha kinyomom, és szombatig eltűnik/begyógyul, vagy van valami olyan módszer ami tuti, hogy eltűneti? (Sok arácápoló és ilyen problémára való kérmem,stb-m van, és bőrgyógyás által felírt gyógyszert és krémet is használok, de nem segítenek, már 3 napja próbálom eltüntetni ezt a szörnyűséget, de csak tovább nő :'( )


Benne van a pakliban, hogy nem fog elmúlni a hétvégére, ez esetben vagy pénteken vagy szombaton ki kell nyomnom, viszont akkor nem lesz szép, lehet hogy sebes lesz, stb szombatra... :(

Mit tegyek?


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. febr. 23. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni.Steril tűvel megszúrni,majd finoman kinyomni.Majd fertőtleníteni.
2015. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem nyúlnék hozzá, mert nagyon mélyen van, azt kb lehetetlen egy alkalommal kinyomni. nekem ált. nem is szokott sikerülni, csak lesz belőle egy jó csúnya seb. akneroxid krémmel szoktam kenni, akkor visszahúzódik, és utána, érzem, hogy ott van még, csak nincs begyulladva megdagadva, akkor elmegyek kozmetikushoz és kiszedi. de én ezt a kozmetikust csak esetedben szombat után ejteném meg, mert látszani fog még pár napig. :D
2015. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha teljesen piros/rózsaszín, akkor ne nyúlj hozzá! Ha egy picit is fehér a teteje, akkor nyomd ki az 1. válasz alapján, de teljesen. Egyépként alapozó...

https://www.youtube.com/watch?v=jBLlgu6MoN8

2015. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!