Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek borzalmasan zsíroso...

Mit tegyek borzalmasan zsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés
Az egész úgy van hogy reggel megmosom a hajamat. Aztán másnap tiszta merőzsír. 2 naponta szoktam mosni mert, másnapra tiszta zsír.
2015. febr. 24. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Válassz olyan sampont ami zsíros hajra való és aztán öblítsd ecetes vízzel (1literhez egy kanál). Azt hittem kamu ez az ecet dolog de nekem bevált ;))
2015. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen, sajnos nem igazán tudok vele mit tenni.

Mondjuk nekem nagyon sűrű elméletileg azért van.

2015. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak a natúrszappanos mosás + almaecetes öblítés jött be. Sima ecet is jó, ahogy az első írja, csak nekem az szúrja az orromat :D

Moshattam én bármilyen samponnal (akár natúrral) a hajamat, kétnaponta tacsak zsír lett. A natúrszappanos mosással simán kibír 4 napot, sokszor még 5-öt is.

2015. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zsirosodás elleni sampon + este én mindig befonom a hajamat másnap reggel suli elött szétszedem és nem fésülöm meg. Nekem ez vált be. Régebben mikor nem jöttem erre rá akkor nekem is hajmosás után már zsíros volt, de most hogy befonom egyáltalán nem sőt. Nagyon szép frissnek látszik és persze hullámosnak amit imádok *~*
2015. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előzö vagyok tosszul irtam

*Hajmosás után 2 nappal

2015. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előzö vagyok rosszul irtam

*Hajmosás után 2 nappal

2015. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a manna szappan zsíros hajra való szappan jött be.

Plusz heti 2x cserélem a párna huzatot és a sapkát (és persze ki is mosom).

2015. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
enyém is ilyen volt, vettem a sok sz*r samponokat rá, de nem használt.. minél többször mosod a hajad, annál jobban zsírosodik! próbáld nem megmosni, és meglátod hogy ha hozzászokik a haj,akkor nem fog zsírosodni 2 nap alatt. enyém most 2 nap helyett 1 hét alatt mosom meg..elég :)
2015. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!