Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz ha nem szőrtel...

Szerintetek gáz ha nem szőrtelenîtem magamat rendszeresen?

Figyelt kérdés
ugy értem nem vagyok dzsungel intim,hónalj,láb terén,de nem borotválom magam szinte napi szinten h csupasz legyek...nyáron hónalj és láb téren nyilván többször,de a hónaljammal nem tudok mit kezdeni mert fekete pontok maradnak mindîg,a gyantát sajnos nem bîrom.
2015. febr. 24. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, intim részen jobb ha van egy kis szőr.

Hát amíg nem olyan feltűnő a láb addig nem, hónalj részen pedig ne legyenek centis szőrös:)

2015. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. febr. 24. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor télen egyáltalán nem is szőrtelenítek.
2015. febr. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz az ami természetes? Mármint a szőr...
2015. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen,otthon én sem szőrtelenîtettem télen,de most nemrég keztem el dolgozni és ugyebár egy öltöző van csak ahol néha többen is vagyunk,ezért nem hagyok "dzsungelt" magamon,de elnézve még egy munkatársam,nem tudom h ő mit tesz magával(gondolom nem vmi olcsó megoldást lelt),de gyönyörű szőrtelen és barna a bőre(persze a bugyijaba nem láttam bele és nem is akarok :D) de egyszerre vagyunk bent és együtt öltözünk át a nővéröltözőbe,és ciki volt számomra h igénytelennek tűnök,nekem nyáron sem ilyen szép a bőröm pedig akkor picivel többet törődök vele,de ugye szülői háttér nélkül nővéri fizuból nem telik fullos kezelésekre,bőrápolásokra...
2015. febr. 25. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem is nagyon értem,hogy nővérek öltözőjében miért lenne probléma az egészséges felnőtt nők szőre.

Inkább fordítva;és egyáltalán nem gáz szőrösen hagyni magad.

De ha mulatni akarsz,nemrég láttam képeket a legújabb valamilyen ázsiai divatról,amiszerint a nők mindenféle neon színűre,zöldre,kékre festik a hónaljszőrüket ,és ugyanolyan színűre festik a szemhéjukat,ugyanolyan lógós fülbevalót hordanak.Jó,mi?

2015. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!