Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó hajnövesztő, hajdúsí...

Valami jó hajnövesztő, hajdúsító szer?

Figyelt kérdés

Legyen az sampon, hajpakolás, olaj, vagy kence... Bármi, amit hasznosnak gondoltok. Ha van személyes tapasztalatotok örülnék ha megosztanátok velem. Sajnos a hajam nagyon vékony szálú, ráadásul ritka is. Igaz, hogy göndör, ez kicsit kompenzálja ezeket, de nem tetszik ahogyan göndörödik (eléggé össze-vissza). Kisebb koromban több évig növesztettem, de csak váll alá nőtt le. Azóta rendszeresen vágok belőle egy kicsit, de így sem igazán nő.

Ha tudtok valami csinos frizurát, amit még ilyen hajból is ki lehet hozni, annak is nagyon örülnék. Hiszen egy nő legnagyobb ékessége a haja, de sajnos nem mindenkinek adatik olyan, amilyet szeretne. Mindenesetre én szeretném a lehető legtöbbet kihozni a sajátomból.



2015. febr. 25. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ricinus olaj, konkrét receptet nem írok, millió meg egy van fent neten.

Innen szemezgethetsz hajnövesztés témában:

[link]

2015. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ricinus olajról sok rosszat is hallottam. Van személyes tapasztalatod ezzel kapcsolatban?
2015. febr. 26. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, használtam sokáig, mostmár nem, mivel elértem a megfelelő hosszt (derekamig ér most).

Szebb, dúsabb, fényesebb lett a hajam, gyorsabban is nőtt, bár minimum 1 hónapig kell használni, és 1 alkalommal legalább 4 órán át a fejen hagyni.

Mindenképpen kell bele valami más olaj is, pl argán vagy kókuszolaj, mert a ricinus önmagában nagyon nehéz.

Hajmosáskor pedig legalább 2-3x kell samponozni, hogy teljesen kijöjjön.

Elég macerás, de megéri-szerintem.

2015. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. febr. 27. 15:20
 5/5 Dávid válasza:

Én Foligain-t próbáltam (minoxidil alapanyagú) de semmit se használt. A Bánfi hajszesztől kevesebbet hulott a hajam, de nem növekedett egy szál se.


Ricinusolaj a legjobb. Egy lány ismerősöm használta és neki nőttek babahajszálak. De neki eleve nem volt jelentős a kopaszsága, hiszen lány, csak ritkás haja volt.

Én csak pár napja használom még nem tudok eredményt mondani.

2015. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!