Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketére szeretném festeni a...

Feketére szeretném festeni a hajam, viszont nem tudom jól állna-e. Nagyon fehér bőröm van, szeplős vagyok, kék színű a szemem, viszont fekete sötét, dús pilláim vannak, és a szemöldököm is fekete. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsore inkabb kimoshatot valasz. Nem olyan tartos, ha nem tetszik konyebb megszabadulni tole.
2015. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jol allna,kek szem,szemplok,waow! Izles 5-os! ;) Feher bor hmm... Szolizz es jobban menne a barnult borhoz a fekete haj,mint a feherhez! :)
2015. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában a fekete haj nagyon keveseknek áll jól, persze ha festett. Világos bőrhöz és kék szemhez azt mondanám, hogy akár még passzolhat is, viszont a szeplőkkel "üthetik" egymást. Szerintem is kimoshatót válassz, esetleg nagyon sötét barnát.
2015. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rám is illik a leírásod, és volt fekete hajam, rémesen állt, sajnos én tartós festékkel festettem, voltam olyan hülye, semmilyen sötét hajszín nem áll jól. :/ 2 év volt mire sikerült kiszőkíteni normálisan. De amúgy vannak színező samponok, azzal bármilyen hajszínt kipróbálhatsz és kikopik 4 mosás után.
2015. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne feketére fesd hanem sötétbarnára, az is feketének fog tűnni de nem lesz annyira durva,természetellenes a hatása. Nekem is sötétbarnára van festve (fehér a bőröm,kicsit vagyok szeplős és zöld a szemem) mindenki feketének látja, csak ha közelről fényben mutatom akkor veszik észre hogy sötétbarna. Nekem azt mondták iszonyat jól áll ez a sötét, jobb mint az eredeti (világosbarna), kiemeli a szemem és a kontraszt miatt karakteresebb az arcom, nem olyan átlagos. És egyébként én is észre vettem hogy sokkal több fiú felfigyel rám az utcákon is, buliban is:)
2015. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok ajánlani ilyen kimosható hajfestek márkát? :)
2015. febr. 26. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
én eredetileg hamvas világosszőke vagyok, de ébenfeketére festem már 10 éve. a szemem szürke, a bőröm hófehér, igaz hogy szeplőim nincsenek, de összehasonlíthatatlanul jobban áll a sötét hajszín, mint a világos. inkább az számít, hogy az évszaktípusodnak megfeleljen a színárnyalat, nem mindegy hogy hideg vagy meleg tónusú, állhat borzasztó szarul ha nem találod el, de ugyanúgy nagyon jól is, ha igen.
2015. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem jól fog állni!A fekete haj és kék szem szép!Bár a bőrtonusodtol függ ,hogy hideg vagy meleg tipusu a böröd...De ahogy leirtad tél tipusu vagy és azoknak illik igazán :)
2015. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!