Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőkére festem, de nem...

Ha szőkére festem, de nem vasalom, szárítom, fésülgetem a hajamat és használok placentás, elséve meg mindenféle pakolást, balzsamot, házi pakolást, hajvégápolót, akkor is tönkre fog menni a hajam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. A szőkítés nagyon roncsolja a hajat. Hiába használsz ezt-azt, idővel majd hullik, elvékonyodik, törik... bármit használsz, nem csodaszerek, különben nem lenne annyi hajproblémás ember :)
2010. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én évekig világosszőke voltam (igaz, fodrász festette) és teljesen egészséges volt a hajam. Akkoriban még nem volt divat a hajvasaló, így az kimaradt. Pakolásokat hébe-hóba használtam. Nem fog tönkremenni a hajad. Én heti 2-3szor mostam és be is szárítottam, így is szép maradt. A hajvasaló elhagyása és a rendszeres fodrászhoz járás a kulcs!
2010. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mint fodrász én is az utolsóval értek egyet.

Ha fodrász végzi a vegyszeres műveleteket és nem otthoni kontár munka akkor nem lesz baj.

A fodrász tudja azt hogy a te hajad, mit bír el.

Ha vékony szálú, töredezett akkor nem fogja neked befesteni platina szőkére.

Amit otthon esetleg te megcsinálnád na és akkor menne tönkre a hajad :)

2010. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Visszatérve nem kell minden féle vackot a hajadra kenni.

Ha használsz balzsamot, hajvégápolót az teljesen elég.

Ha meg vasalod akkor vegyél hozzá hővédő spray-t.

Utolsó voltam :)

2010. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És hogyha itthon festem a hajamat Loreal szőkítős (azt hiszem:D) festékkel? Persze nem lesz platina, csak világos... :)
2010. febr. 17. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

én ritkán járok fodrászhoz, mindig magamnak szőkítem, és elmondhatom hogy semmi baja nincs, és mindig kérdezik hova járok fodrászhoz. vasalom is, de mióta balzsamozom rendesen,a hajvégeim is szépek. hu a palette szőkéje a multkor lemarta a fejem,tiszta seb volt, úgyh az xxl-nél maradok, meg ugye a hamvasítás ezerrel=) én már kipróbáltam kb mindent, eléggé lestrapáltam,másnak ettől sztem letört volna a haja tőből. de sztem először minőségi drágábbfajta krémes festékkel próbálkozz, azok után biztosan szép marad a hajad.

persze roncsolja a szőkítés! de lehet rá vigyázni, ápolni ésakkor szép marad, sőt!!!

2010. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nyugodtan csináld!

Én 2 évig szőkítettem Wellatonnal a barna hajamat és sokáig gyönyörű volt, csak ott cse*sztem el, hogy egy évig nem mentem el fodrászhoz vágatni:(

3 havonta vágass, és nem lesz baj!

2010. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

18:32 : hogyan fessem (vagy szőkítsem), hogy szép legyen? Mindig van egy sárgás alapszíne, főleg a lenövésnek, és nem tudom milyen (lehetőleg jó minőségű, "kíméletes") festéket meg stb.-t használjak, hogy azért a derékig érő hajam ne menjen tönkre...

Te hogy csinálod?? :D

2010. febr. 17. 19:02
 10/12 anonim ***** válasza:

neis mondd, nekem nagyon vöröses tónusú a hajam (nem vörös, hanem barna, csak erőteljes), ezért nagyon sokat szenvedek vele. nekem régebb a szőkítőpor szépen leszívta majd volt hogy ráfestettem hamvas szőkével. csak attól seprűssé vált a hajam. nekem pl a palette color xxl-től (tudom,nem pont a minőségi, de sztem azért jó) szép lesz, csakhogy pár hajmosás után elkezd sárgulni a töve.

a hamvasító sampon szépen kiszedi a sárgát a nagy részről,de a tövekről nem. régebb volt egy festék amit kivontak forgalomból mert asszem eléggé rákkeltő volt, na az szépen kifehérítette a tövemet is! mostmár csak annyit tudok tenni,hogy gyakran szőkítem!!! ha látom hogy sárgás,ésmár nő a fekete is, szőkítés és megint nagyon szép. többet énsem tudok tenni a a tő sárgaságával=(

2010. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!