Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lézeres tetoválás eltávolítá...

A lézeres tetoválás eltávolítás fáj? Marad utána heg?

Figyelt kérdés

Van a vádlimon egy női fej,kontúr, a szája piros csak. Már nagyon megbántam, hogy anno, 16évesen megcsináltattam.:(

Gondoltam, lézerrel eltávolíttatom, maradna utána heg?



2015. febr. 26. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberrel kellene konzultálnod, mivel az sem biztos, hogy hatásos lesz.
2015. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenféleképpen fogok előtte.
2015. febr. 26. 19:31
 3/6 SzilKa ***** válasza:
92%
Olyan helyet keress, ahol Q-kapcsolt Nd:Yag lézerrel dolgoznak (Dark Art, Vato Loco, Invictus például), az a legmodernebb és a működési elve szerint a pigmenteket robbantja szét annyira apróra, hogy a saját szervezeted kezdi el feldolgozni és a falósejtjeid távolítják el folyamatosan, tehát nem a bőrön keresztül távozik a cucc, emiatt heg sem lesz. Viszont hosszadalmas procedúra, több alkalom kell (általában 5-6) és két alkalom között érdemes kihagyni 1-2 hónapot, mert a szervezeted amúgy is folyamatosan dolgozik közben. Elég szépen elhalványított eredményekkel is találkoztam már, viszont garantálni senki sem garantálhatja, hogy 100%-osan eltűnik. Sok minden függ a festék fajtájától és a bőrödtől is.
2015. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én eddig mindenkitől azt hallottam, hogy szarabb, mint mikor csinálták.
2015. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fekete festék esetén nagyon szép és látványos eredmények érhetőek el (akár 99% is), de színeseknél már nem ilyen a helyzet.

SzilKa nagyon jól leírta, hogy hova tudsz menni. 4-5 alkalom lesz valójában és bár lehet rá fájdalomcsillapító kenőcsöt kenni, akkor is fájni fog. A lézer egy eléggé erős energiájával csinálják a folyamatot, szóval fájni fog, rettentően.

Árban drága dolog! Bár egy plasztikai sebész is a lézert javasolná, de ő 3-4szeres áron dolgozik.

A garantált mód a nyúzás, akkor a tetoválást levágják rólad és combról vagy fenékről vett bőrrel pótolják. A műtét maga is eléggé drága és ha nagyon profi plasztikai sebész csinálja, akkor is valami nyoma marad majd a kivágott résznek.


Egy esetleges kiút az, ha valami mást rátetováltatsz, ami lefedi, de nem bánod meg, hogy ott van.

Második kiút az, hogy a SzilKa által felsorolt szalonokban kiállod a sok alkalmas lézeres eltávolítást, és ha ez megvan, akkor akár egy profi tetoválóval, akár plasztikai sebésszel rátetováltatsz egy bőr alaptónus színt, illetve annál egy kicsivel barnábbat. Nyári barna időszakban is legfeljebb halványabb lesz.


De az ilyen esetek miatt van, hogy 16 év alatt egyáltalán nem, 18 év alatt pedig szülői felügyelet és engedély mellett tetoválnak rád. Nem kevés mai divattetkósnak lesz 5-10 év múlva szüksége ezekre a tanácsokra. Szóval aki megtanul profin dolgozni a tetoválás eltávolítási körben, az idővel nagyon meg tudja majd magát szedni.

Invictusból Lőke Norbinak írj e-mailt, ő el tudja neked magyarázni minden kis lépését a dolognak, ha küldesz még mellé képet is a most kinéző tetoválásról, akkor talán az alkalmak számát és árat is fog tudni mondani. Tudom, ő jól dolgozik.

Ennyi tanáccsal tudok szolgálni!

2015. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, akkoriban annyira lázadó voltam, hogy kellett. magával a figurával a lábamon nincs baj,csak a vonal nem egyenes, kopik a szín, egyik barátnőm csinálta otthon..szóval. De tanultam belőle, köszönöm az építőjellegű válaszokat!
2015. márc. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!