Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a noveremnek es anyukamnak is szep hosszu szempillai es hosszu dus haja van nekem meg ronda es szalkas?

Figyelt kérdés
Pedig anya festi, formazza is, megis dus, hosszu haja van, tesomnak detto, nekem meg szalkas es nem no.
2015. febr. 27. 20:16
 1/3 anonim válasza:
A gének..nem nagyon tudsz mit tenni. Nekem is csak egy bizonyos pontig nő. Biztos van nálatok olyan a családba akinek ilyen adottságai vannak.
2015. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez olyan igazsagtalan. Raadasul mindketten mindenfele olajokat, kenceket is hasznalnak, amitol meg szebb az alapbol szep hajuk, nekem meg ezek semmit nem hatnak. Ha balzsamozok kb fel flakon balzsam kell, hogy ne csomosodjon ossze es fesulheto lgyen. De igy is kijon a fel hajam. :(
2015. febr. 27. 20:24
 3/3 anonim válasza:
Esetleg szedhetnél vitaminokat. Haj és körömerősítőt :) hidd el együttérzek veled
2015. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!