Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Effaclar duo jó lenne a bőrömre?

Effaclar duo jó lenne a bőrömre?

Figyelt kérdés

Pattanásos voltam régen,most már inkább száraz az arcom mint zsíros,de piros foltok maradtak.Ez jó lenne halványításra? Valaki azt írta,hogy nagyon szárít...

Vagy esetleg más terméket tudnátok ajánlani?

18/L



2015. febr. 27. 23:05
 1/5 A kérdező kommentje:
erről van szó: [link]
2015. febr. 27. 23:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Most konkrétan mit takarnak a piros foltok? Echte pattanás, ha igen, akkor a bőr mennyire mély rétegeiben van, kinyomható-e? Vagy allergiás reakció? Ha arról van szó még simán szárazságtól is előfordulhatnak piros foltok.
2015. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom pattanás után maradt nyomokat szeretnéd eltüntetni. én erre az avene triacneal krémet vagy a paula's choice aha hámlasztóit ajánlom + fényvédő krémet, mert ezek mellé kell, és segít, hogy ne égjen bele a bőrödbe a heg. : )
2015. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a pattanások után maradt foltok.De ugye kenem az arcom krémekkel és biztosan azok szárítják a bőröm mert már nincs zsíros felület.... Erre valamit tudnátok ajánlani,pakolás vagy vmi??
2015. febr. 28. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt használom. Egyáltalán nem szárít,hisz ez egy hidratáló..pont az a lényege,hogy hidratáljon. Persze elhiszem,hogy van akinek kiszárította a bőrét hisz mindenkinél mást vállt ki minden krém,csak meglepő.


Nekem a pattanásaimon segít,szépen hidratál,minimális szinten pedig a foltjaimat is csökkenti,de az árát és az ígéretét tekintve többet vártam tőle. Nem egy csodaszer a foltok ellen.

Sajnos nem tudom mi a tökéletes megoldás. Szerintem látogass meg egy bőrgyógyászt aki feltudja mérni,hogy mire van szükséged! :)

2015. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!